spływ kajakowy dunajec, spływ kajakiem, para spływ kajakiem dunajcem, para w pieninach spływająca kajakiem

Spływy rzeczne Dunajcem źródłem wspaniałej zabawy

Sporty wodne cieszą się ogromną popularnością, samo przebywanie w wodzie sprawia ogromną przyjemność. Osobom szukającym nieprzeciętnej formy rozrywki można śmiało polecić spływ kajakiem lub pontonem. Rwące, górskie rzeki nadają się do tego idealnie. Rafting dawno przestał być wyłącznie sportem ekstremalnym przeznaczonym tylko dla doświadczonych zawodowców. Atrakcja ta jest powszechnie dostępna i nawet amatorzy mogą się świetnie bawić i to bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Organizowane spływy rzeczne to niezwykła frajda, o czym warto przekonać się osobiście.

Sprawdź swoje siły i umiejętności w raftingu, świetnie się przy tym bawiąc

Dunajec to świetna opcja dla miłośników raftingu, osób chcących przeżyć wspaniałą przygodę podczas spływu rzecznego kajakiem lub pontonem. Pomimo szybkiego nurtu fale są drobne, nie trzeba martwić się też żadnymi przeszkodami, dzięki czemu poradzą sobie świetnie także rodziny z dziećmi. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, bo profesjonalni instruktorzy zadbają o kwestię bezpieczeństwa i komfort uczestników. Po raftingu Alexia można spodziewać się wyłącznie atestowane sprzętu, kompleksowej opieki instruktorów wliczonej w cenę, łatwej i szybkiej rezerwacji przez siedem dni w tygodniu. Każdy dzień jest dobry do tego, aby spróbować swoich sił podczas spływu i to w samym sercu Pienin, w otoczeniu pięknej fauny i flory. Można nie tylko wspaniale się bawić, ale też upajać pięknymi krajobrazami.

Oferta skierowana jest dla wszystkich i to dosłownie, mogą z niej skorzystać nawet dzieci i osoby niepełnosprawne. Zostanie ona dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników. Można zdecydować się na pokonanie trasy ze znajomymi, rodziną lub indywidualnie. Każdy uczestnik otrzyma wodoszczelne akcesoria, w tym niezbędne dokumenty i elektronikę oraz wysokiej jakości, solidny sprzęt wodny. Nie ma bardziej ekscytującego sposobu na odkrywanie pienińskich uroków niż podczas raftingu. Po przeszkoleniu możliwe jest nawet samodzielne pokonanie całej trasy we własnym tempie, podziwianie ze spokojem przyrodniczych okoliczności. Spływ Dunajcem to idealna forma uprawiania sportu i relaksu. W przypadku organizowanych wycieczek można poznać wielu ciekawych ludzi i zacieśnić relacje.

Powiązane posty

Dowiedz się więcej o Raftingu

Wyróżniamy się profesjonalizmem i pasją do raftingu.