Posiadamy pontony 6, 8 i 10 osobowe + instruktor

SPŁYW PONTONAMI, przełomem Dunajca

Spływ pontonami to atrakcja będąca alternatywą dla tradycyjnego spływu tratwą. Jeśli szukasz pomysłu na aktywny wypoczynek w Pieninach to jesteś we właściwym miejscu.
Podczas dwugodzinnej przygody można spędzić czas wśród malowniczego krajobrazu, przeżywać niezwykłe emocje i podziwiać piękne widoki.

  • Posiadamy pontony 6, 8 i 10 osobowe + instruktor, który zapewnia bezpieczeństwo uczestnikom oraz steruje pontonem
rafting dunajcem, spływ pontonem dunajcem, spływ przełomem dunajca, spływ pontonem, spływ dunajcem, rafring dunajec

SPŁYW DUNAJCEM

Spływ Dunajcem to jedna z fantastycznych opcji spędzania wolnego czasu. Choć istnieje wiele sposobów na relaks i aktywność, to właśnie spływ górską rzeką może przynieść niezapomniane doznania. Może nie każdy jest fanem wspinaczki po górach czy nurkowania w głębinach, ale właśnie dlatego spływ kajakowy może być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają nieco innej formy aktywności podczas urlopu.

DUNAJEC i Pieniny

Pieniński cud natury

Atrakcją dostępną dla każdego jest spływ Dunajcem. To niewątpliwie wspaniałe przeżycie może być udziałem tak samo dorosłych, młodzieży, dzieci, jak i osób niepełnosprawnych. Pokonanie trasy w kajaku lub pontonie jest łatwiejsze, niż się wydaje.

Dunajec to prawy dopływ Wisły powstaje on z połączenia dwóch potoków Czarnego Dunajca i Białego Dunajca. Trasa spływu obejmuje część, w której rzeka swoim korytem przecina Pieniny, tworząc niesamowity przełom między Sromowcami Niżnymi a Szczawnicą.

GDZIE NA KAJAKI W POLSCE? DUNAJEC SPŁYW KAJAKOWY BĘDZIE ŚWIETNĄ OPCJĄ!

Dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku: spływ pontonami Dunajcem to absolutny hit! Nawet jeśli czujesz się trochę zmęczony po zwiedzaniu lub nie jesteś w najlepszej formie fizycznej, nie ma sprawy! Na rzece znajdziesz wiele spokojnych odcinków idealnych dla rodzin z dziećmi, które cieszą się ogromną popularnością. Kilka godzin na wodzie wystarczy, aby świetnie się bawić i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

A jeśli masz więcej czasu i chcesz rozkoszować się pięknymi widokami okolicznej przyrody, zdecyduj się na dłuższy spływ pontonami, który może trwać nawet kilka godzin. Możesz wynająć ponton i być całkowicie niezależnym, wybierając dowolną trasę i popływając wąwozem przed siebie. Nie potrzebujesz wybitnej sprawności fizycznej ani doświadczenia, aby świetnie się bawić podczas spływów pontonami po Dunajcu.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, nie martw się! Organizujemy szereg spływów pod okiem doświadczonych instruktorów z Rafting ALEXIA. Nasze nowoczesne pontony zapewniają stabilność i wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz cieszyć się przygodą bez obaw.

Spędzanie czasu na łonie natury to bezcenna przyjemność, a spływ pontonami to doskonały sposób na odkrywanie piękna Pienin. Nie zwlekaj dłużej – przyłącz się do naszego spływu pontonami Dunajcem i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Bezpieczeństwo uczestników jest najważniejsze

Spływy realizowane są w najlepszym możliwym do pozyskania sprzęcie. Kajaki polietylenowe Roteko Twin dają pełnię bezpieczeństwa. Wyposażone są w wodoszczelne pojemniki do przechowywania rzeczy, które muszą pozostać suche. Schowamy tam telefon, aparat, dokumenty lub zapasowe elementy garderoby. Każdy uczestnik otrzyma wysokiej jakości akcesoria, są to kapok dostosowany do wzrostu, kask oraz wiosło. Wszystkie są atestowane i zgodne z obowiązującą normą.

Galeria