Spływ Dunajcem Sromowce

Kto choć raz odwiedził Pieniny, ten wie, że to miejsce wyjątkowo urokliwe, a także oferujące turystom wiele różnorodnych atrakcji. Oprócz pieszych czy rowerowych wycieczek koniecznie trzeba skusić się na spływ Dunajcem. I nie musi to być duża łódź dowodzona przez flisaka – możesz sam zmierzyć się z rzeką w zwinnym kajaku lub pontonie.

Trasa odbywa się Dunajcem, który uważany jest za rzekę z szybszym nurtem oraz drobnymi falami. Nieduże sportowe łodzie zapewniają wyjątkowe przeżycia, ale trzeba również docenić niezwykłe doznania estetyczne, jakie gwarantują przepiękne, górskie krajobrazy oraz różnorodna fauna i flora.

Wysokiej jakości sprzęt oraz wyszkolona kadra

Spływ Dunajcem Sromowce powstał dzięki zaangażowaniu ludzi od dziecka związanych z tego rodzaju sportem. Jest to ich życiowa pasja, która przełożyła się na długoletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które sprawiają, że każda wodna wyprawa jest wyjątkowa i całkowicie bezpieczna. W tym niezwykłym doświadczeniu mogą wziąć udział dorośli, rodzice z dziećmi, a nawet osoby niepełnosprawne.

Powiązane posty

Dowiedz się więcej o Raftingu

Wyróżniamy się profesjonalizmem i pasją do raftingu.